FAQ

Czy muszę mieć receptę na zamówienie?

  • Nie

Czy mogę kupić, nawet jeśli nie mam 18 lat?

  • Tak

Czy sterydy te są tylko dla profesjonalistów?

  • Nie, ale zastanów się, czy ryzyko jest warte Twoich celów? Czy jest? Jeśli nie, to korzystaj z regularnym suplementów, żywności i szkoleń.

Należy podać odpowiednie informacje na temat sterydów i cykli sterydowych?

  • Mamy listę zasobów i ciekawych artykułów na temat sterydów anabolicznych i ich wykorzystania. Doradzimy w sprawie jakości poszczególnych produktów i marek.

Które sterydy i marki są najlepsze?

W ciągu ostatnich kilku miesięcy, klienci doceniają jakość produktów Balkan Pharmaceuticals, XBS Kina, Aburaihan Iranie, Europejski Pharmaceuticals, Thaiger Pharma i Max Pro.

Jak zamówić?

Przy pierwszych zakupach skorzystaj ze sklepu, a następnie otrzymasz prywatny cennik w formacie PDF wraz z kontaktem bezpośrednio do magazynu.


Muszę zmienić moje zamówienie?

Nie ma problemu, najlepszym sposobem jest utworzenie nowego zamówienia i poinformowanie nas, aby usunąć stare zamówienie. Jeśli już zapłaciłeś, ale towary nie opuściły magazynu, możesz skontaktować się z nami w sprawie zmian.
Brakuje potwierdzenia zamówienia z informacjami o płatności?

Sprawdź swój folder SPAM w skrzynce pocztowej. Jeśli nie ma e-maila potwierdzającego, prosimy o kontakt.


Jakie opcje płatności mam do wyboru?

Informacje dotyczące płatności dotrą do skrzynki pocztowej po zakończeniu zamówienia. Więcej można znaleźć na stronie płatności.Jak długo trwa wpłata?

Transfer między bankami trwa zwykle 2-3 dni robocze. W niektórych przypadkach tylko jeden dzień, a w niektórych przypadkach nawet 5 dni. My wyślemy paczkę zaraz po otrzymaniu płatności.Jak długo trwa wysyłka?

Zazwyczaj 7 dni roboczych. W wyjątkowych przypadkach, od 12 do 14 dni. Zanim zaczniesz panikować, zalecamy sprawdzenie najbliższego urzędu pocztowego, a następnie skontaktowanie się z nami.


Nie otrzymałeś paczki?

Sprawdź najbliższy urząd pocztowy, a następnie skontaktuj się z nami.Niekompletna paczka?

Czy czegoś z zamówienia brakuje? Czy zapłaciłeś/aś pełną kwotę? Jeśli czegoś brakuje i prawidłowo wpłaciłeś całą kwotę to skontaktuj się z nami. Wyślemy brakujące produkty na nasz koszt lub zwrócimy pieniądze.


Uszkodzona paczka?

Wyślij nam zdjęcie uszkodzonych towarów a my wyślemy nowy lub zwrócimy pieniądze.


Przejdź do góry